افزودن آهنگ به عکس در اینستاگرام

اضافه کردن آهنگ به عکس در اینستاگرام

استفاده از نرم فزار فیلیپاگرام (Flipagram)

۱-نرم افزار فیلیپاگرام را روی موبایل یا تبلت خود نصب کنید.

۶۷۰px-Add-Music-to-Pictures-on-Instagram-Step-1-Version-2

این نرم افزار به شما کمک می کند تا عکس های خود را با آهنگ های مورد علاقه تان به صورت اسلاید شو(نمایش خودکار) تبدیل نمائید. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از Apple App Store ، Google Play یا Windows Phone Storeدانلود کنید.

۶۷۰px-Add-Music-to-Pictures-on-Instagram-Step-2-Version-2

۲-شروع کار با نرم افزار  فیلیپاگرام: بعد از نصب در موبایل یا تبلت  روی آیکن برنامه کلیک کنید تا برنامه باز شود. اکنون گزینه Start  را کلیک نمائید.

۶۷۰px-Add-Music-to-Pictures-on-Instagram-Step-3-Version-2

۳-محل تصاویرِ ذخیره شده: می توانید عکس های مورد نظر خود را از گالری موبایل یا تبلت، اینستاگرام یا فیسبوک خود انتخاب نمائید.

نکته:برای انتخاب عکس از اینستاگرام یا فیسبوک، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید (Log In) و به برنامه مجوز دسترسی بدهید، تا فیلیپاگرام بتواند به عکس های شما دسترسی داشته باشد.

۶۷۰px-Add-Music-to-Pictures-on-Instagram-Step-4-Version-2

۴-انتخاب تصاویر: شما می توانید عکس های مورد علاقه زیادی را انتخاب کنید تا به صورت اسلاید شو نمایش داده شوند. هر چه تعداد تصاویر باشد نمایش آن ها سریعتر می باشد زیرا فیلیپاگرام همه عکس ها را در ۱۵ ثانیه به صورت اسلاید شو(نمایش خودکار) قرار می دهد. حتی اگر یک تصویر انتخاب نمائید تا پایان ۱۵ ثانیه نمایش داده می شود.

۶۷۰px-Add-Music-to-Pictures-on-Instagram-Step-6-Version-2

۵-ویرایش تصاویر:با دوبار ضربه زدن روی هر عکس وارد محیط ویرایش آن شوید.

۶۷۰px-Add-Music-to-Pictures-on-Instagram-Step-6-Version-2

۶-صفحه بعد:بعد از پایان ویرایش در بالا سمت راست روی گزینه  Next را کلیک نمائید.

۶۷۰px-Add-Music-to-Pictures-on-Instagram-Step-7-Version-2

۷-اضافه کردن آهنگ:با انتخاب گزینه Find Music در فیلیپاگرام و یا My Music آهنگ های ذخیره شده روی موبایل را  می توانید انتخاب نمائید.

در بخش زمان بندی خودکار  گزینه "Instagram - 15s" راانتخاب نمائید. زمانی که اینستاگرام را انتخاب می کنید مدت زمان اسلاید شو(ویدئوی شما) از ۱۵ ثانیه کمتر می شود،یعنی همان زمانی که اینستاگرام اجازه می دهد.

۶۷۰px-Add-Music-to-Pictures-on-Instagram-Step-8-Version-2

۸-پیش نمایش اسلاید شو:برای پیش نمایش اسلاید شو روی گزینه Preview  کلیک نمائید تا آن را برای شما نمایش دهد. اگر اسلاید شو مناسب بود می توانید روی گزینه Next کلیک کنید تا پایان یابد.

۶۷۰px-Add-Music-to-Pictures-on-Instagram-Step-9-Version-2

۹-اشتراک گذاری: در لیست برنامه ها اینستاگرام را برای به اشتراک گذاری فایل خود انتخاب نمائید تا برنامه اینستاگرام باز شود.

۶۷۰px-Add-Music-to-Pictures-on-Instagram-Step-10-Version-2

۱۰-اگر بخواهید فایل ویدئو  یا اسلاید شو خود را باز هم ویرایش کنید می توانید از ابزارهای اینستاگرام و فیلتر های آن استفاده نمایید.

۶۷۰px-Add-Music-to-Pictures-on-Instagram-Step-11-Version-2

۱۱-بعد پایان ویرایش می توانید روی فایل مورد نظر، دوستان خود را تگ (Tag) کنید تا آنها نیز بتوانند این فایل مشاهده کنند. همچنین می توانید این فیلم را در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبو ک و توئیتر به اشتراک بگذارید.

۶۷۰px-Add-Music-to-Pictures-on-Instagram-Step-12

۱۲-در پایان با انتخاب گزینه بالای سمت راست صفحه می توانید فایل ویدئو یا اسلاید شوی تصویر شما را به اشتراک گذاشته می شود.

منبع:

http://www.wikihow.com/Add-Music-to-Pictures-on-Instagram

ارسال دیدگاه غیر فعال است